Hotline
+905306112645

Kripto 'Dijital Para' Uzmanlık Eğitimi

Sizlerde bu eğitim ile üst seviye konuların tamamına hâkim olacak, farklı kişilerin de dijital paralarını yönetebileceksiniz.

Canlı Chat Etkin
Satın Al

KRİPTO ‘DİJİTAL’ PARA UZMANLIK EĞİTİMİ

Kripto ‘Dijital’ Para alanında tüm terimlere hâkimseniz, fakat bu alanda daha da profesyonelleşebilmek, bireysel işlemler yapabilmek ve kendi paranızı yönetebilmek istiyorsanız üst seviye olarak hazırlamış olduğumuz eğitimin master seviyesidir. İşlemleri daha hızlı ve kolay yapabilmek, dijital paranızın hacmini artırabilmek amacı ile hazırlamış olduğumuz üst seviye master eğitimimizde tüm teknik terimleri öğrenmiş olacak, kaldıraçlı margin, spot işlemleri, grafik okuma ve tüm analiz sistemlerine bu seviyede anlamış ve geliştirmiş olacaksınız. Herhangi birinin rehberliğine ihtiyaç duymadan kendi paranızı yönetebilecek, grafik analizi yapacak, ne zaman nere de alım satımlar yapılır öğrenmiş olacaksınız. Sizlerde bu eğitim ile üst seviye konuların tamamına hâkim olacak, farklı kişilerin de dijital paralarını yönetebileceksiniz.

EĞİTİM İÇERİĞİ

Online ve Offline Cüzdanlar Ağ Üzerinde İşlem Takibi Dört Temel Esas Grafik Ekranı Detaylı Kullanımı Mum Çeşitleri ve Anlamları RSI İndikatörü Fibonacci İndikatörü Bollinger Bandı MACD İndikatörü Margin Kaldıraçlı İşlemler Margin Kaldıraçlı İşlemler 2

EĞİTİME KİMLER KATILABİLİR

*Tüm yerli ve yabancı yatırımcılar ve yatırımcı adayları,

*Sanal parayla ilgilenen ve bu alanda kendini geliştirmek isteyenler,

*BT yöneticileri ve denetçileri

*Finans Uzmanları

*Ve Kripto Para alanında yetkinliğini belgelemek isteyen herkes bu eğitime katılabilir.

 EĞİTİMİ ALANLAR NERELERDE KULLANABİLİR

*Bireysel dijital paramızın yönetiminde,

*Bireysel Yatırım Danışmanlığı yapabilir,

*Bireysel Portföy yönetiminde kullanılabilir.